ПІДГОТОВКА ДО ЗНО

Для отримання гарного результату на ЗНО здобувачі освіти повинні розуміти, що знання навчального матеріалу - це не є запорука отримання бажаних балів. Одним із важливих моментів під час виконання сертифікаційної роботи є психологічний стан особи. Людина, яка опиняється один на один з завданнями , повинна:
- впоратися з надмірним хвилюванням (хвилювання негативно впливає на результат);
- зрозуміти, що ніхто не прийде на допомогу!
Розуміючи це, викладачі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу під час занять систематично застосовують сучасні різноманітні завдання, що сприяють отриманню гарних балів. Було проведено річну контрольну роботи з математики у форматі ЗНО. Це дало можливість студентам І курсу не лише виявити теми, на які потрібно звернуту увагу та повторити, а й опинитися в атмосфері, наближеній до ЗНО.