11 ЛЮТОГО - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ХВОРОГО

Всесвітній день хворого - цей день є своєрідним соціальним заходом, метою якого є привернення уваги людей до проблем, з якими зіштовхуються хворі люди.
Студенти та педагогічний колектив ВСП "Конотопського індустріально- педагогічного фахового коледжу Сум ДУ" також не залишилися осторонь і прийняли активну участь в благодійній акції"ПОДАРУЙ ДИТИНІ ІГРАШКИ", яка відбулася за сприяння відділу міської ради у справах молоді та спорту по збору іграшок для відділення неврології НДСЛ «Охмадит».
Члени волонтерського клубу коледжу Яцун Єлизавета та Коновал Аліна на чолі із соціальним педагогом Оленою Лобурцовою провели дану акцію в стінах коледжу та зібрані іграшки передали до уповноважених осіб, які днями відвезуть до пункту призначення.
Будьте здорові, допомагайте іншим та творіть добро, адже це так приємно - приносити користь.

149751535 807693193151042 2633499494913076092 o