ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ!

З 1 січня 2021 року вступають в дію нові

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

до Відокремленого структурного підрозділу

«Конотопський індустріально-педагогічний фаховий

коледж Сумського державного університету»

у 2021 році

Шановні школярі та їхні батьки! Наш коледж розпочинає нову вступну кампанію.

Якщо Ви уже зараз почали планувати своє майбутнє, то саме час звернути погляд на наш коледж.

Якщо Ви до цих пір не визначилися з вибором профессії, то кваліфіковані члени прийомної комісії допоможуть Вам з вибором. Саме у нас Ви зможете вибрати для себе будь який напрямок.

Це:

Для студентів, які вчаться у професійно-технічних навчальних закладах, ми пропонуємо підвищити свій освітній рівень. Саме з нами Ви здобудете звання молодшого бакалавра за такими спеціальностями:

Дружний студентський колектив з радістю прийме в своє коло нових першокурсників, а прекрасний викладацький персонал зробить все можливе, щоб Ви стали першокласними фахівцями.

Ознайомлюйтесь з новими правилами прийому, та робіть правильний вибір - вступайте до лав Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу!