JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

МАЙСТЕР-КЛАС З АРТ-ТЕРАПІЇ

19 листопада в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ в рамках проведення тижня соціальних дисциплін відбувся майстер-клас з арт-терапії для студентів спеціальності "Соціальна робота", груп 831 та 821.
Під час майстер-класу студенти ознайомились з основами арт-терапії та можливостями її застосування у роботі з людьми, що опинилися в складних життєвих обставинах. Також розглянули основні етапи арт-терапевтичного заняття, та спробували себе у якості арт-терапевтів і клієнтів, працюючи з технікою "Людина та її талант".
Результатом участі в майстер-класі стали творчі роботи студентів, відпрацьовані навички ведення діалогу з клієнтом та нові ідеї щодо сприйняття себе і натхнення тих, хто поруч.