JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

NO SMOKING DAY

В більшості країн світу щорічно у третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління. Він встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році після того, як було визнано згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.
Метою Міжнародного дня відмови від паління є сприяння зниження поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення , профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я.
Сьогодні, 19 листопада в стінах Конотопського індустріально - педагогічного фахового коледжу Сум ДУ під керівництвом соціального педагога Лобурцової Олени Олегівни (з дотриманням карантинних заходів) відбулася серед студентів акція "Міняю цигарку на цукерку". КІПТівська молодь активно прийняла участь у дійстві та охоче ласувала солодощами.