JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЯК СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ

В рамках тижня комісії соціальних дисциплін, сьогодні, 18 листопада в стінах Конотопського індустріально - педагогічного фахового коледжу Сум ДУ пройшла зустріч фахівця Конотопського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Крицької Тетяни Миколаївни зі студентами спеціальності соціальна робота 821 та 831 групи на тему: "Правопорушення як соціальна проблема. Попередження правопорушень".Під час бесіди студенти ознайомилися з видами покарання за правопорушення, розглянули питання соціального значення та впровадження набутих знань на практиці. По завершенню бесіди, майбутні фахівці соціальної роботи активно задави питання стосовно емоційного вигоряння фахівців соціальної роботи та собливостей роботи соціального працівника.
Щиро вдячні за плідну співпрацю та цінну інформацію.