JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ

16 листопада - День працівників радіо, телебачення та зв'язку!!!
Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ долучається до всіх теплих слів привітань, але особливо хочемо відзначити наших давніх друзів - Конотопську дитячу телерадіоорганізацію "Кон-такт". «Саме ви формуєте інформаційний простір Конотопщини. Завдяки достовірній, об’єктивній та якісно поданій інформації вибудовується діалог між владою і громадянами, забезпечується високий рівень комунікацій та інформування містян про події в Конотопі та світі, формується громадянське суспільство», – зазначив Дмитро Косенко, директор фахового коледжу.
Цього дня студенти та представники коледжу завітали до телестудії, де директор, Аліна Іващенко, провела ознайомчу екскурсію та передала комплект книг від Національного музею Голодомору-геноциду.
Побажати хочемо у свято
Сонячних ефірів.
А в житті вам особистому
Вірних орієнтирів.