JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ "КІПТ В ІСТОРІЇ МОГО МІСТА"

Вже стало доброю традицією у вересні в День заснування Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу) проводити історичний квест «КІПТ в історії мого міста» до якого залучаються студенти-першокурсники.
     Ідея квесту в ігровій формі познайомити першокурсників з історією заснування, подальшого будівництва та розвитку технікуму, з людьми, які своєю працею примножували успіхи в царині підготовки спеціалістів для народного господарства Радянського Союзу та України. Маючи величезну територію в парковій зоні нашого міста команди, а їх було три, змагались у найшвидшому проходженні баз квесту.         Студенти першокурсники дізнались багато цікавого – вся історія КІПТу була близькою та цікавою і спиралась на завдання, що в результаті приводи команди до мозаїки на фасаді будівель, автопарку, алей КІПТу – після знаходження і складання частин усієї карти, математичних підрахунків в результаті всі вийшли на фініш з невеликим відставання у знаходження кінцевої зупинки квесту – солодкого призу.