КОНОТОПСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

18 лютого 2020 р. в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТ), за участі 12 державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС у Сумській області, відбулися показові практично-тренувальні навчання з метою профілактичної роботи та запобігання виникненню пожеж.
     Під час заходу були відпрацьовані спільні дії рятувальників (у повній практичній викладці особового складу дій при екстреної ситуації) та педагогічного колективу технікуму , у ході яких, під час умовної пожежі, була проведена повна евакуація студентів навчального закладу. На умовній пожежі, яка сталась на 2 поверсі корпусу в навчальній аудиторії №215, рятувальники виявили постраждалого, якого вчасно винесли з приміщення.
     До того ж студентам були проведені теоретичні заняття на тему: "Що робити під час пожежі: правила, які врятують життя".
Студентам довели основні правила пожежної безпеки, дії під час виникнення пожежі та різних видів надзвичайних ситуацій, а також дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів.
Всього у заході прийняли участь 500 студентів та 30 педагогів.