Середа, 08 квітня 2020 10:29

Реалізація програми: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

В індустріально-педагогічному технікумі проводяться тренінгові заняття за програмою: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція». Заняття проводить практичний психолог Калинкіна С.І. з групами нового набору.

Мета: сприяти усвідомленню підлітками особистих цінностей як основи життєвого самовизначення.

Завдання тренінгу:

• розкрити поняття «цінність» та джерела формування цінностей;
  • формування бачення і усвідомлення учнями особистих пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя.

Студенти з задоволенням прийняли участь в тренінговому занятті, були активні, висловлювали свою думку. Практичний психолог дала завдання студентам запропонувати їхнім батькам проранжувати цінності за аналогією до вправи «Ціннісні орієнтації», а також розповісти про свої особисті цінності, про те, яких цінностей вони навчилися у своїх батьків, які сімейні цінності хотіли б передати своїм дітям  і чому саме.

Практичний психолог Калинкіна С.І.