УСІМ КІПТЯНАМ  - 36,6

Шановне студентство, викладачі та працівники навчального закладу. Сьогодні, 27 березня, минуло 2 тижні карантину, ви всі молодці, дотримуєтесь правил: сидите вдома, обробляєте приміщення, де перебуваєте, зменшили контакт з іншими людьми на вулиці, відкрили сайт і знайшли завдання для навчання. У нас з вами чудова нагода під час карантину поспілкуватися вдома зі своїми батьками, братиками та сестричками. прибрати в будинку чи квартирі, перезавантажити своє життя, по- іншому подивитися на нього. Що стосується будинку, не варто все робити в один день, сьогодні ми прибираємо на кухні, завтра в своїй кімнаті, ваші речі потребують допомоги, зверніть на них увагу. Книги в нашому будинку не для того, щоб вони збирали пил, читати книжку - це чудово. Дайте можливість вашій шафі наповнитись новими речами, новим життям , новою енергією. Режим дня- це дуже важлива складова психічного здоров’я людини. Перегляд телебачення повинен бути не більше 2 годин, а прогулянки в соціальних мережах  повинні носити змістовний характер. Тому, шановні студенти, загляньте на сайт технікуму й знайдіть завдання. Ми, викладачі, надіслали вам багато завдань із усіх предметів, будь ласка, зверніть на це увагу. Ми рекомендуємо вам 3-4 години в день активно працювати, щоб наша зустріч після карантину була приємною, а ваш рівень знань був достатньо високий. Зверніть увагу на предмети, з яких вам складати іспити, готуйте по 2-3 питання кожного дня і у вас все вийде.  Постійно комунікуйте з викладачами та старостою групи. На вулиці весна, тому позитивне мислення є необхідною умовою нашого життя. Щоб зберегти своє емоційне здоров’я, дотримуйтесь таких правил :

• контролюйте свій настрій
  • уникайте сварок
  • не замикайтеся в собі
  • частіше усміхайтеся
  • не будьте надмірно чутливими до образливих слів
  • припиняйте безпідставне хвилювання
  • створюйте собі гарний настрій
  • мисліть позитивно
  • навчіться отримувати користь із невдач
  • будьте впевненими в собі та відповідальні за своє життя та здоров’я.

Сьогодні ми запускаємо соціально-психологічний флешмоб «Я - студент Індустріально-педагогічного технікуму, зробив це своїми руками під час карантину»

Переможців чекають приємні подарунки, усі ваші фотозвіти надсилаємо на сайт технікуму та на Фейсбук, за адресою технікуму. Проявіть свою креативніть, творчість, неординарність.

Усім бажаємо 36,6 і скорішого повернення до кіптівської родини!!!!!

Калинкіна С.І.