Вівторок, 24 грудня 2019 09:24

Перелік психодіагностичних методик щодо забезпечення психологічного супроводу випускників під час ЗНО

Назва методики, автор

Для вирішення якого завдання використовується

Вік

досліджуваних

1

Методика диагностики оперативной оценки самочувствия, активности и настроения

Райгородский Д.Я. Практическая психодиагностика. Методики и тесты. Учебное пособие. – Самара: Издат. Дом «БАХРАХ-М», 2000. – 672с.

Визначення емоційного стану.

2

Методика измерения уровня тревожности Тейлора. Адаптация Т.А. Немчинова.

Виявлення рівня тривожності.

3

Экспериментально-психологическая методика изучения фрустрационных реакций С.Розенцвейга

Визначення типу реагування на фруструючу ситуацію.

4

Методика определения нервно-психической устойчивости, риска дезадаптации в стрессе «Прогноз»

Виявлення рівня психічної стійкості

5

Методика диагностики личности на мотивацию к успеху Т.Элерса

Визначення рівня мотивації на досягнення успіху

6

Методика диагностики личности на мотивацию к избеганию неудач Т.Элерса

Визначення рівня мотивації на уникнення невдач

7

Опросник нервно-психического напряжения (НПН) Т.А.Немчина

Рогов Е.И. Настольная книга практического психолога: Учеб. пособие: в 2 кн. – М.: Изд-во ВЛАДОС – ПРЕСС, 2001. – Кн. 1: Система работы психолога с детьми разного возраста. – 384с.

Оцінка нервово-психічної напруги.

8

Методика диагностики ситуативной и личностной тревожности Ч.Д. Спилбергера (Адаптация Ю.Л.Ханина)

Визначення рівня ситуативної та особистісної тривожності.

9

Опитувальник адаптивності до стресу (АС)

Розов В.І. Психологічна діагностика адаптивних здібностей до стресу// Практична психологія та соціальна робота. – 2006. - №11.

Діагногстика адаптивних здібностей до стресу.

10

Тест передекзаменаційного самопочуття

Болтівець С.С. Оцінка референтної і вікової психогенності // Практична психологія та соціальна робота. – 2004. - №9.

Визначення передекзаменаційного самопочуття.