ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

11 грудня 2019 року у малій залі Конотопської міської ради відбувся відкритий захист проектів розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році. Серед учасників 2 туру конкурсу був проект представлений викладечем суспільних дисциплін Стаднік А.І.  та студента 121 групи Поволоцького Микола  "Всі разом за сім'ю" під егідою громадської організації "Молодіжне християнське об'єднання "Телойос"
         Переможців конкурсу проектів буде обрано протягом 15 днів після затвердження місцевого бюджету на відповідний бюджетний період конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу). Бажаємо перемоги!