П'ятниця, 06 грудня 2019 07:43

Реалізація програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

В індустріально-педагогічному технікумі проводяться тренінгові заняття за програмою: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція». Заняття проводить практичний психолог Калинкіна С.І. з групами нового набору.
Мета: сприяти усвідомленню підлітками особистих цінностей як основи життєвого самовизначення.
Завдання :
- розкриття поняття «цінність» та джерела формування цінностей;
- формування бачення і усвідомлення учнями особистих пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя.
Студенти з задоволенням прийняли участь в тренінговому занятті, були активні, висловлювали свою думку. Практичний психолог С.І.Калинкіна надала завдання студентам: запропонувати їхнім батькам проранжувати цінності за аналогією до вправи «Ціннісні орієнтації», а також розповісти про свої особисті цінності, про те, яких цінностей вони навчилися у своїх батьків, які сімейні цінності хотіли б передати своїм дітям і чому саме.