ДОЛОНЬКИ ДРУЖБИ

«Долоньки дружби»

Як говорив Станіслав Єжи Лєц «Толерантність – це взаємодія, заснована на терпимості та повазі до інших».

До Міжнародного дня толерантності 15 листопада 2019 року студенти 831 групи спеціальності «Соціальна робота» Індустріально – педагогічного технікуму КІ Сум ДУ під керівництвом викладача Лобурцової Олени Олегівни відвідали центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Конотопської міської ради з метою ознайомлення з напрямками та специфікою роботи центру. Студенти мали змогу поспілкуватися з вихованцями та поспостерігати за роботою фахівців центру.

На згадку, та як символ подальшої співпраці , разом з дітками, студенти виготовили листівку «Долоньки дружби».

Під час таких зустрічей майбутні соціальні працівники отримують неоціненний досвід роботи з різними категоріями клієнтів та виховують в собі почуття відповідальності та поваги до інших.

Будьте толерантні, цінуйте в кожній людині особистість і поважайте їхню думку, почуття та переконання незалежно від того, чи збігаються вони з вашими.