ЗМАГАННЯ ІЗ ШАХІВ ТА ШАШОК

В гуртожитку №1 КІПТу студентська рада і вихователь Назимко Н.С. підготували і провели урочистості, присвячені Дню студентів. На заході були нагороджені грамотами і солодкими призами студентський актив гуртожитку: Матвієнко Іван (231гр.) – голова студентської ради, Мищенко Максим (231гр.) – заступник голови студентської ради, Воробей Віктор (231гр.) і Оліфірук Віталій (331гр.) – члени студентської ради.

В конкурсі «Кращий староста секції» перемогу здобув Малиш Іван (321гр.). В конкурсі «Краща кімната секції» перемогли: Борисов Дмитро і Липчук Юрій (703гр.), Ігонін Степан і Харитонов Юрій (121гр.), Ларкін Дмитро (702гр.), Кондрушенко Андрій і Вегера Руслан (311гр.).

В змаганнях з шахів на першість гуртожитку I місце зайняв Ігонін Степан (121гр.), ІІ місце – Складаний Михайло (231гр.), ІІІ місце – Пушенко Артем (711гр.).

В змаганнях з шашок І місце дісталося Харитонову Юрію (121гр.), ІІ місце - Складаному Михайлу (231гр.), ІІІ місце - Ігоніну Степану (121гр.).

Вітаємо переможців і висловлюємо подяку адміністрації і ПК за допомогу в організації заходу.