"КРАЩИЙ СТУДЕНТ КОНОТОПА"

12 листопада 2019 року напередодні Міжнародного дня студента в МБК "Зоряний" відбувся фінальний етап конкурсу «Кращий студент Конотопа - 2019" організований відділом молоді та спорту Конотопського міської ради (начальник Ольга Качура). Одразу 5 студентів Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) були представлені в різних номінаціях. Кожен номінант пройшов відбірковий етап на рівні свого закладу вищої освіти.
Перемогу в номінації "Науковець року" отримав студент КІПТу спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" Чернишов Ілля.
У номінації "Громадський діяч" перемогу здобула наша студентка спеціальності "Соціальна робота" Іванюк Вікторія.
«Волонтер року» – назва ще однієї номінації, перемогу в якій здобула справжня кіптянка студентка спеціальності "Соціальна робота" Піюк Марина.
Нагородження відбувалося в теплій і домашній атмосфері. Перед кожною номінацією для гостей виступали різноманітні колективи, які підтримували урочистий настрій. Протягом усього концерту в залі панувала інтрига, до останнього ніхто з конкурсантів не знав своїх результатів.
Наші студенти проявили себе на максимум. За свої старання й наполегливість вони були відзначені на міському рівні.
Індустріально-педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету (КІПТ)
пишається успіхами своїх студентів і бажає підкорити ще більше нових вершин!!! МОЛОДЦІ!!!!