СУЗІР'Я ТАЛАНТІВ - 2019

Вже традиційно в кінці жовтня на початку листопада в Індустріально-педагогічному технікумі  пройшов конкурс студентських талантів серед груп нового набору «Сузір’я талантів-2019», який має на меті відкрити нові юні обдарування серед першокурсників.

Учасники конкурсу попри  хвилювання  продемонстрували свій можливо, незвіданий їм самим талант, яких підтримували в залі глядачі, даруючи свої палкі овації. Журі конкурсу за сумою балів віддали перемогу Чмига Оксані, яка продемонструвала свій хист у художньому читанні безсмертного слова Кобзаря «Сон». Всі учасники конкурсу отримали грамоти.

Конкурс стане доброю традицією нашого технікуму, бо наші студенти дійсно мають таланти.

Керівник художній технікуму