Робота практичного психолога по покращенню процесу адаптації студентів нового набору 2019р.

1. Вивчення умов проживання студентів нового набору в гуртожитках, проведені індивідуальні бесіди із студентами.
  2. Підготовлені матеріали на батьківські збори: «Профілактика насильства в сімейному середовищі». Проведені анкетування батьків, надані рекомендації.
  3. В рамках вивчення індивідуально-психологічних особливостей студентів були проведені діагностичні обстеження студентів-першокурсників:
    • Анкета першокурсника.
    • Проективна методика «Неіснуюча тварина», «ДДЧ».
    • Акцентуація характеру (Шмішека).
    • Методика «Прогноз».
    • Діагностика стресостійкості особистості, тривожності, регідності, фрустрації, агресивності.
    • Діагностика мотивації навчання (М.І. Алєксєєвой).
  4. Проведена діагностика та вивчення індивідуально-психологічних особливостей студентів-сиріт, проведені індивідуальні бесіди та консультації.
  5. В групах нового набору проводяться тренінгові заняття «Наша група» спрямовані на покращення адаптаційного процесу в групах.

В тренінгових заняттях «Наша група» прийняли участь студенти 611-711 групи, 111-811-311 груп, 511-911 гр.