НІХТО, КРІМ НАС

«Ніхто, крім нас»: студенти ВНЗ та учні ДПТНЗ міста та району пройшли військово-патріотичний вишкіл у КІПТі

Грали у військово-спортивну гру Лазертаг, розбирали та збирали зброю, вчилися надавати домедичну допомогу та виконували тактичні завдання. Так, сьогодні 9 жовтня 2019 р. на території Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ (КІПТу) розпочали військово-патріотичний вишкіл з нагоди Дня захисника України, який відзначатимуть 14 жовтня.

Організатором заходу виступив відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. Сам вишкіл був проведений

спеціалістами КУ СОР «Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання».

Студенти нашої команди запевнили, що сучасній ініціативній молоді необхідні такі вишколи, вони зовсім не готові до реалій сьогодення, в яких знаходиться наша країна. Тому, цей захід просто необхідний активним ініціативним студентам технікуму, при тому, що саме на таких зібраннях проходить усвідомлення та переживання за збереження України від будь-яких посягань чи збройних конфліктів.

Нині – це найважливіше, що потрібно укріплювати заради нашого завтрашнього дня.