ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ КІПТУ - 2019

1 вересня 2019 року в Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та «Посвяти в студенти КІПТу».
Цього року наша дружна технікумівська родина поповнюється новими 95 студентами-першокурсниками та 114 студентами спеціальності «Професійна освіта».
Отже, можемо констатувати, що вступна кампанія для КІПТу була успішною.
Подія, яку вступники запам’ятають назавжди, – посвята у студенти.
Студентам нового набору було вручено Студентський квиток, один із головних символів студентського життя та Ключ Знань. Найбільш хвилюючим для всіх був момент присяги. Саме цього дня, склавши присягу, вступники стали на крок ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху в професійній сфері.
На цьому свято не завершилося, оскільки Конотопщина – це край козацької слави, тож всі вступники скуштували справжнього козацького куліша з пампушками.

Сподіваємось, що вступники 2019 року гідно розпочнуть своє студентське життя, з честю будуть носити звання студента КІПТу та ще не раз яскраво й талановито представлять рідний технікум.