Всесвітній день охорони праці

В індустріально-педагогічному технікумі Конотопського інституту СумДУ з нагоди Дня охорони праці, якій в цьому році відзначає свій столітній ювілей. Протягом квітня була проведена низка заходів спрямованих на те щоб виявити підготовленість майбутніх спеціалістів до дотримання, та створення безпечних умов праці, та як наслідок запобігти виникненню травматизму на виробництві, в побуті, та на дорогах.

Студенти для надання інформованості провели конкурси плакатів на дану тематику, мали можливість провести вікторину знань з питань “Техніки безпеки”, “Дорожнього руху та Пожежної безпеки”.

На класних годинах зі студентами класні керівники провели бесіди на теми які актуальні з питань  техніки безпеки, такі як поведінка пішоходів на дорогах. Та хто, як і яку відповідальність несе учасник дорожнього руху при використанні мотоциклів, велосипедів та скутерів.

Переможці в конкурсах, отпримали бонуси та призи.