НАРАДА З ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ З ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТАМИ ІІ КУРСУ ДПА У ФОРМІ ЗНО.

20 березня 2019р. під головуванням заступника директора з навчальної роботи Ольга Кравченко в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ (КІПТі) відбулася нарада викладачі предметників та класних керівників ІІ курсу з приводу проходження студентами другого курсу ДПА у формі ЗНО.
     Важливість наради полягає у тому, що у 2019 році ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) проходитимуть студенти закладів вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту. Як оцінки за ДПА будуть зараховані результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи або частини з них (залежно від навчального предмета).