ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ "СТУДЕНТ РОКУ-2018"

15 листопада 2018 року з нагоди Міжнародного дня студентів в Індустріально-педагогічному технікумі КІ СумДУ відбулася церемонія нагородження "Студент року - 2018", проведення якого вже стало доброю традицією в технікумі.
Цього року у п'яти номінаціях конкурсу «Студент року – 2018» загалом взяли участь 15 студентів.
     У рамках конкурсу «Студент року – 2018» визначалися переможці у різних номінаціях:
У номінації «Відмінник навчання» перемогу здобула Ксенія Лищик, студентка 131 групи.
Почесне звання «Творча особистість» присвоєно Роману Кошовому, студенту 831 групи.
Звання «Громадський діяч» присвоєно Івану Колотюку, студенту 131 групи.
У номінації «Спортсмен року» у запеклій боротьбі перемогла Ірена Петрук, студентка 531 групи.
У номінації – «Відкриття року» перемогу отримали Денис Глуховщенко та Команда «Агенти 711».
     Всі переможці отримали дипломи, статуетки та грошові подарунки.
Нам дуже приємно, що наших студентів відзначають на різних рівнях. Студентів-кіптян привітала грамотами, цінними подарунками «флешками» та різними смаколиками начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура разом із депутатом Конотопської міської ради Оксаною Ульянченко.
КІПТ пишається своїми студентами.