До Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міжнародний мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 жовтня відбулося відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. В урочистій атмосфері студенти пригадали біографічні дані великого Кобзаря, його внесок у розбудову української державності. Творчого натхнення та перемог побажала методист технікум Владимирова Н. В.

Відтак, немає сумнівів, що мовно-літературне змагання талановитої молоді пройде в справжній творчій атмосфері й запалить нові яскраві зірки переможців.