ФІНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ "СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ" 2018

Студентська спільнота КІПТу долучилася до благодійної акції «Серце до серця» 2018.

Завершилася ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Метою щорічної акції був збір коштів для лікування дітей з вадами слуху. Студенти-волонтери ІПТ КІ СумДУ взяли активну участь в акції, не лише на рівні технікуму, а й на міському рівні.
В рамках акції 20.04.2018 р. відбувся фінальний концерт в якому взяли участь наші студенти до речі, саме наші студенти Боровик Владислав та Андрущенко Антоніна були ведучими свята. Активно проявили себе наші волонтери Мачула Анастасія, Кошова Вікторія, Мельниченко Поліна, Чмуневич Карина, Богомолов Віталій.

Ми віримо, що зібрані кошти допоможуть не одній дитині. Висловлюємо щиру подяку небайдужим студентам. Робіть добро і воно неодмінно вам повернеться сторицею.