День відкритих дверей у КІПТі – 2018

24 березня 2018 року в Індустріально-педагогічному технікумі відбувся День відкритих дверей. Напередодні була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія. Студенти та викладачі КІПТу відвідували школи міста Конотопа та району. Ознайомлювали учнів шкіл зі спеціальностями, розповіли про свій обраний фах та особливості навчання у технікумі.

Студенти технікуму взяли активну участь у проведені заходу: проводили анкетування, реєстрацію абітурієнтів, розповсюджували рекламні буклети.

Відвідувачам заходу показали фільм про життєдіяльність технікуму. Майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли адміністрація, голови циклових комісій, представники студентського Парламенту.

Голови циклових комісій представили спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у технікумі.

У холі було презентовано виставки-експозиції спеціальностей.

День відкритих дверей був емоційно насиченим, цікавим та незабутнім, залишив яскраві враження, важливі знання та став надзвичайно пізнавальним для випускників загальноосвітніх  шкіл.

Гості заходу з користю провели час, познайомилися з технікумом, дізналися про особливості навчання.