ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ В КІПТІ

14 жовтня Україна відзначатиме потрійне свято: Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника Вітчизни та День Козацтва.

Минулі сторінки історії  викликають почуття піднесення та гордість за свою землю і  народ.  Приходить усвідомлення того, що ми - нащадки козацького роду.

Щоб  вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України  та сприяти  зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 12 жовтня 2017р. у актовій залі Індустріально-педагогічного технікуму КІ СумДУ  пройшли урочистості  з нагоди вшанування захисників  України.

У першій частині свята відбулися спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу», у яких взяли участь студенти-першокурсники.

Закінчився захід символічним патріотичним флешмобом «Тризуб». У внутрішньому дворику технікуму студенти вишикувались у вигляді Тризуба.

У флешмобі взяли участь понад дві сотні осіб.

– Слава Україні! Героям слава. Слава нації! Смерть ворогам! Україна – понад усе, – вигукували студенти КІПТу.