ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

До Міжнародного дня прав людини, який за рекомендацією Генеральної Асамблеї ООН щорічно відзначається у світі 10 грудня,  у коледжі  було проведено правовий моніторинг «Моя правова обізнаність». Враховуючи особливості організації навчального процесу в умовах воєнного часу захід відбувся в онлайн-форматі. До участі було залучено студентів молодших курсів (усього майже 90 осіб). В основі моніторингу були питання щодо загальних прав людини, зокрема дитини, Конвенції про права дитини, історії її прийняття та головних положень. Більшість студентів, які долучились до моніторингу, продемонстрували досить високу активність та ерудицію, прагнення дати максимальну кількість правильних відповідей на питання.

Варто зазначити, що сьогодні, в умовах повномасштабної агресії з боку Росії, коли Україна зіткнулась з особливою жорстокістю та неповагою до прав людини подібні заходи надзвичайно актуальні і потрібні.