УЧАСТЬ В ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДІ "НА УРОК" З ІСТОРІЇ

У жовтні-листопаді студенти першого та другого курсів взяли участь в Інтернет-олімпіаді "На Урок" з історії.
Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями студентів, що проводяться щороку з використанням передових інформаційних технологій, що є продуктивним та важливим за сучасних умов.
Головна мета Інтернет-олімпіад «На Урок» – створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учасниками з будь-яким рівнем знань незалежно від місця проживання. А ще це можливість для впровадження нових форм та методів пошуку обдарованих студентів та створення умов для розвитку їх здібностей. Така олімпіада має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учасник може проявити себе, виконуючи завдання в зручний для себе час.
Учасниками олімпіади з історії стали 20 студентів, яких підготував викладач Хоменко В. О., 8 студентів увійшли до числа переможців.
Диплом І ступеня отримали: Малиновська Валерія (711 група), Матвєєнко Ання (711 група), Антипенко Кірілл (711 група);
Дипломом ІІ ступеня нагороджений Лисенко Руслан (711 група);
Дипломами ІІІ ступеня відзначені:
Скобенко Альона (811 група);
Дерев'янко Микола (511 група);
Головацька Катерина (611 група); Горлач Юлія (621 група).