ВЗАЄМОДІЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ПРАКТИКАМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Днями відбулася інформаційна зустріч фахівців Конотопського міського Центру соціальних служб зі студентами Конотопського Індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ спеціальності "Соціальна робота". Темою зустрічі стало обговорення проблематики реагування на випадки домашнього насильства в громаді та створення задля цього Мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
Зустріч виявилася  актуальною, адже тема насильства вимагає швидкого реагування на кожен з таких випадків. Студенти ознайомилися з сучасними формами здійснення соціальної роботи та отримали інформацію, яку зможуть передавати своїм майбутнім клієнтам, близьким, друзям, знайомим, долучаючись до формування безпечного соціального простору в громаді свого проживання. Також, по завершенню заходу для студентів, викладачі фахових дисциплін коледжу Марина Сивець та Олена Лобурцова, спілкувалися з директором Центру соціальних служб, Іриною Комар про співпрацю в питаннях розповсюдження інформації про існування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги серед працівників, викладачів та здобувачів освіти ВСП "Конотопський Індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ".