ЗРОБИ КРОК У СВОЄ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ!

Ініціативним студентам коледжу.

Увага -  стартувала безкоштовна навчальна програма, для молодих спеціалістів, що хочуть навчитись створювати проєкти / стартапи GoToBusiness.

GoToBusiness —програма підтримки підприємницьких талантів у сфері AgriFood для українців, які бажають розвивати свої бізнес-ідеї та втілювати їх у життя.

Завдяки участі у програмі ви отримаєте практичні рекомендації щодо заснування та розвитку інноваційного бізнесу. Воркшопи охоплюють всі основні етапи розвитку стартапу на ранній стадії: від ідей і розробки бізнес-моделі до фінансування стартапу та йогопрезентації.

Ви навчитеся:

• Попрацюєте над розвитком своєї ідеї та дізнаєтесь як перетворити її  у бізнес
  • Навчитесь основам підприємництва від першокласних спікерів у сфері бізнесу та технологій
  • Розширите  мережу корисних контактів та нових знайомств
  • Навчитесь презентувати свою ідею та позмагаєтесь за призи

Як взяти участь:

До 23.11 включно

Заповнюєте реєстраційну форму командою, або самостійно

До 25.11 включно

Отримуєте підтвердження від організаторів

30.11 - 12.12

Відвідуєте 2 тижневий онлайн інтенсив, який включає 6 воркшопів та домашнє завдання після кожного з них