ДЕРЖАВОТВОРЧА РОЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ПІД ЧАС НАЦІОНАЛЬНО -ВИЗВОЛЬНОЇ ВІЙНИ

Українська мова, яка виникла в результаті об'єднання слов’янських племен південно-східної Європи в єдиний етнос русинів-українців, почала формуватися ще у ІX столітті. Довгий період часу нас денаціоналізували, асимілювали, зросійщували.
«Не стане мови – не стане національності: вона геть розпорошиться поміж дужчим народом… От чому мова має таку велику вагу в національному рухові, і от чому ставлять її на перше місце серед головних наших питань», – наголошував один з найвидатніших мовознавців ХХ століття Іван Огієнко. Отже, питання «бути чи не бути українській мові» означає бути чи не бути українській державі.
Одним із шляхів повернути втрачене і підтримувати зацікавленість у вивченні мови став Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика, заснований ще 2001 року.
Студенти 703, 111 та 811 груп коледжу долучились до написання конкурсних робіт та показали непогані результати.
Молодь нашого навчального закладу - завжди активна!