ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ МЕСЕДЖ НА ТЕМУ "РОЛЬ І МІСЦЕ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ У РОБОТІ З МОЛОДДЮ ТА СІМ'ЯМИ"

В рамках проведення тематичного тижня спеціальності «Соціальна робота», в Конотопському індустріально - педагогічному фаховому коледжі СумДУ викладачем фахових дисциплін, Ольгою ВЄТРОВОЮ, було проведено заняття зі студентами 831 групи з "Основ соціальної політики" у форматі презентаційного меседжу на тему "Роль і місце неурядових організацій у роботі з молоддю та сім'ями".
У процесі заняття студенти мали змогу активно включитись до творчої взаємодії та презентувати в своїх роботах власне бачення і розуміння ролі громадських та благодійних організацій в напрямку забезпечення соціальної допомоги та підтримки сімей і молоді в сучасних складних умовах. Кожна представлена робота характеризувалась використанням власного стилю та підходу, в яких ми прослідкували гармонійне поєднання теоретичних знань та практичного досвіду здобувачів у даному питанні. Студенти розповіли про особливості діяльності неурядових організацій, що функціонують в напрямку захисту та підтримки осіб, які опинились в складних життєвих ситуаціях, навели приклади особливості діяльності таких організацій на рівні Конотопської громади. Активна позиція, креативність, співробітництво стали запорукою успішного проведення заняття в обраному форматі!