МАЙСТЕ-КЛАС З РОБОТОТЕХНІКИ

2 листопада 2022 року в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ для студентів І курсу спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" був проведений майстер-клас у рамках проекту STEM робототехніка від керівника клубу RoboGeniusKon Дениса Наумова.
У процесі навчання студенти ознайомилися з конструктором Wedo 2.0 та побудували на його основі робота, що дозволяє потрапити до важко доступного місця та запрограмували його. Ще однією частиною заняття був набір Arduino, за допомогою якого було зібрано прототип дорожнього світлофору, який був виготовлений на макетній платі з використанням радіоелементів. У програмному середовищі написали лістинг програми та запрограмували контролер.
Тренер приділив увагу кожному учаснику майстер-класа, щоб його винахід у підсумку вдався як найкраще.
Здобувачі освіти з великим задоволенням та зацікавленістю долучились до процесу.
Дякуємо Денису за цікавий та корисний практикум для молоді.