ОНОВЛЕНИЙ КАБІНЕТ "ПРАВИЛА ТА БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ"

Реформа системи освіти, вимагає від нас забезпечення якісного освітнього процесу, створення якого не можливо без постійного оновлення матеріально-технічної бази.
З метою якісної підготовки студентів спеціальностей: "Автомобільний транспорт" ОПП "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів" (технік-механік) та "Професійна освіта. Транспорт" (технік-механік, майстер виробничого навчання) в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТі) протягом квітня 2021 року було проведено поточний ремонт кабінету "Правила та безпека дорожнього руху" (проведено косметичний ремонт кабінету, оновлено наочний матеріал, встановлено телевізор та нові меблі)
Тож, якщо ти мрієш пов'язати своє майбутнє із професією, що користується великим попитом на ринку праці та б'є всі рекорди по-популярності - із професією механік!
Цікавишся автомобілями, мотоциклами, тракторами? Тоді тобі до нас! Обирай Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)!