ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ. ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ КОМП'ЮТЕРНИХ ТА МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

14.02.2022 відбулось урочисте відкриття тижня циклової комісії математичних та ком’ютерних дисциплін. Учасників конференції привітав директор ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум Ду» Косенко Д.С., який приємно здивував. «На свято не ходять без подарунків!» - сказав Дмитро Сергійович і подарував на циклову комісію телевізор.  Активність студентів (87 осіб!)  на відеоконференції  підтверджує: студенти, які обрали спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», «ПО. Цифрові технології»,  прагнуть розвиватися, удосконалюватися й бути затребуваними на ринку праці.  Під час проведення тижня студентів чекають різноманітні заходи: квести, вікторини, олімпіади з інформатики, математики, а викладачів майстер класи, які будуть сприяти вдосконаленню самоосвіти.