• Склад кафедри фізичного виховання

В коледжі працює на постійній основі три викладачі фізичного виховання (Герасимова К.В., Мельник О.А. та Дронік В.М.) та один викладач – сумісник (Коцар Р.Ю.).

• Організаційно-практичні заходи щодо розвитку фізичної культури і спорту:
  • складено і затверджено план роботи кафедри фізичного виховання;
  • організовано і проведено медичний огляд студентів;
  • складено і затверджено розклад роботи спортивних секцій;
  • організовано роботу спортивних секцій;
  • залучено студентів до занять у спортивних секціях, згідно інтересів і фізичних можливостей;
  • проведено вибори фізоргів у навчальних групах;
  • Організація роботи спортивних клубів у навчальних закладах:

У коледжі з 28.01.2003 року створений незареєстрований спортивний клуб «Космос», який проводить всю фізкультурно-оздоровчу і спортивно-масову роботу.

У коледжі працюють спортивні секції:

- волейбол (юн.) - 2 рази/тиждень;

- волейбол (дів.) - 2 рази/тиждень;

- баскетбол (юн. та дів.) - 2 рази/тиждень;

- настільний теніс (юн. та дів.) - 5 рази/тиждень;

- міні-футбол (юн.) - 2 рази/тиждень;

• бадмінтон (юн. та дів.) - 2 раз/тиждень;
  • гирьовий спорт (юн.) - 2 раз/тиждень;
  • шахів і шашок - 2 рази/тиждень;
  • загальної фізичної підготовки / заняття в тренажерному залі – 6 разів/тижд.

Заняття в спортивних секціях проводять викладачі ФВ.

• Проведення змагань серед студентів ЗПФО:

Самойленко Михайло студент 322 групи:

• 18 березня - 5 квітня 2021р. брав участь у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації м.Вінниця де зайняв ІІІ місце у класичній дистанції (діапазон 144 МГц);
  • 7-14 червня 2021р. брав участь у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації м.Шостка де зайняв І місце у класичній дистанції (діапазон 144 МГц) та І місце серед учнів ДЮСШ;
  • 21-29 червня 2021р. брав участь у Чемпіонаті Європи з радіоспорту м.Таргу Жіу Румунія І командне місце;

Студенти коледжу протягом 2020-2021н.р. взяли участь у міських кубкових змаганнях з видів спорту:

- волейбол (юнаки) – 8 студентів – ІІ місце

- волейбол (дівчата) – 8 студенток – ІІ місце

- бадмінтон (юнаки) – 3 студента – ІІ місце

- бадмінтон (дівчата) – 3 студентки – І місце

- стрітбол (юнаки) – 4 студента – І місце

- стрітбол (дівчата) – 4 студентки – ІІІ місце

- міні-футбол (юнаки) – 12 студентів – ІІІ місце

Всього брало участь  42 студента.

• Проведення комплексних спортивних заходів:

В коледжі за карантинний рік встигли провести змагання:

• «Ми зможемо!» веселі старти серед команд студентів та викладачів;
  • Кубок коледжу з футболу серед студентів навчальних груп І-ІV курсів;
  • Змагання з настільного тенісу серед студентів навчальних груп І-ІV курсів;
  • «КІПТ спортивний» веселі старти серед студентів навчальних груп І курсу.
  • Робота щодо вдосконалення матеріально-технічної бази:

Для занять фізичною культурою і спортом коледж має таку матеріально-технічну базу:

• спортивний зал 540 м2;
  • стадіон 800 м2 на території якого розташовані: футбольне поле, бігові доріжки, яма для стрибків у довженну, волейбольний майданчик, гімнастичне спорядження (турніки, рукохід, бруси);
  • тенісна кімната 42 м2;
  • 2 тренажерних зала 101,25 м2 та 49,5 м2, один з яких завдяки меценатам нашого навчального закладу, оснащений сучасним спортивним обладнанням та інвентарем.

На придбання спортивного інвентарю було витрачено 8700 грн.

Був виготовлений стенд «Здобутки спортивного клубу «Космос»», на якому містяться  командні та індивідуальні фото кращих студентів коледжу та грамоти.

Чекаємо схвалення та виділення коштів від Міністерства освіти та науки України на капітальний ремонт покрівлі над спортивним залом коледжу.

• Проведення семінарів, нарад, круглих столів/конференцій:

Брали участь в обласних методичних об’єднаннях керівника фізичного виховання та викладачів фізичного виховання. Участь в семінарах, нарадах та конференціях, які проводяться в коледжі.

• Оздоровлення студентської молоді:

Залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, занять у спортивних секціях коледжу та спортивних секціях з різних видів спорту у місті, самостійних занять в позанавчальний час ранковою гігієнічною гімнастикою. Виїзд до оздоровчих студентських таборів.

• Пропозиції щодо покращення роботи з фізичного виховання:
  • Заохочувати студентську молодь до систематичних занять фізичною культурою і спортом;
  • Сприяти залученню студентів до занять у спортивних секціях;
  • Виявляти кращих студентів для участі у міських Кубкових змаганнях серед студентів ЗПФО та учнів ДПТНЗ.
  • Працювати над знаходженням коштів для покращення матеріально-технічної бази коледжу, придбання спортивного інвентарю, проведення поточного ремонту.
  • Сприяти виділенню коштів для участі студентів в обласній спартакіаді серед ЗФПО.