Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року(№1/9- 218 від 27.04.2021)

Водночас здобувачі освіти мали право пройти ДПА в формі ЗНО  за власним бажанням. Маємо наступні результати:

Враховуючи викладене вище викладачам  коледжу рекомендується:

- упроваджувати різноманітні форми підвищення мотивації студентів до навчання;

- забезпечувати ефективність індивідуальної роботи зі студентами, спрямовуючи  її на подолання недоліків та прогалин у знаннях, практичних навичках;

- створювати на заняттях умови для оптимального засвоєння студентами програмового матеріалу, самореалізації й розвитку пізнавальних інтересів та активності студентів.