ПОЗДОРОВЛЕННЯ ВІД АДМІНІСТРАЦІЇ

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначали працівники соціальної сфери – люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо людей.
Для нашого коледжу, це свято особливо близьке та трепетне, адже ми єдиний в регіоні заклад фахової передвищої освіти, який веде підготовку за спеціальністю: "Соціальна робота", а наші випускники є конкурентноспроможними на ринку праці.
Саме сьогодні мав чудову нагоду привітати подарунками фахівців, які займаються якісною підготовкою майбутніх працівників соціальної сфери!
Від імені адміністрації коледжу бажаю Вам стабільного майбутнього, терпіння до буденних реалій, цікавих проєктів і шалених достатків.
А для учнів шкіл, ліцеїв, якщо хочеш
пов’язати свою майбутню професію з соціальною роботою!
Тоді вступай до Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТ)!!!!
Про нас:
- КІПТ - це колоритний навчальний заклад, в якому навчаються студенти більш ніж з 10 областей України;
- досвідченні викладачі надають теоретичні знання та практичні навички для проведення індивідуальної, групової та масової роботи з різними групами населення;
- активні студенти беруть участь у тренінгах міських, обласних та міжнародних соціальних програм та проектів;
- в рамках співпраці з благодійними фондами, громадськими організаціями та установами сфери соціального захисту долучаються до волонтерського руху;
- бажаючі займатися науковою діяльністю, беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференціях.
А що далі?
Бути соціальним працівником….. це дарувати іншим тепло свого серця, завжди бути потрібним і мати сенс життя!
Більше інформації про спеціальності, яким навчають у Кононопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ можна прочитати на офіційному сайті КІПТУ:
Наша адреса: місто Конотоп, вул. Миші Немолота 12, їхати маршрутним таксі 5, 15, 11 зупинка КІПТ.
З питаннями щодо вступу звертайся за телефонами приймальної комісії: +380984246275 та 0500216390
Інформація для абітурієнтів та попередня реєстрація в меню ВСТУП на сайті коледжу: https://kipt.sumdu.edu.ua/abituriientu/podaty-zaiavu
Запрошуємо Вас, Ваших друзів та знайомих!