УРОК СИНХРОННОГО НАВЧАННЯ

Для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «Технічна експертиза будівель і споруд та операції з нерухомістю» знання із Будівельного матеріалознавства є базовими для вивчення майбутніх фахових дисциплін.
Застосування змішаної форми навчання, що є покликом сьогодення, спонукає і студентів, і викладачів опановувати освітні онлайн платформи.
Викладач Кравченко Ольга Олександрівна провела урок синхронного навчання: очно – для присутніх на занятті студентів та онлайн, із застосуванням додатку Google Meet - для студентів, які працюють дистанційно. Лекційне заняття на тему «Бітумні та дьогтеві в’яжучі, матеріали на їх основі» було інформативним, цікавим, насиченим відео- матеріалами і наочністю та показало технічні можливості проведення занять із застосуванням інформаційних технологій.

166961970 893218141514400 8782460370263169190 n