«АСТРОНОМІЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ»

Астрономія — наука про Всесвіт, що вивчає розміщення, рух, будову, походження і розвиток небесних тіл і створених ними систем. 3 березня 2021 року в читальній залі бібліотеки ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний коледж СумДУ» викладачем вищої категорії Струк Михайлом Володимировичем був проведений «Астрономічний брейн-ринг» за участю студентів груп 322 спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та групи 721 спеціальності "Інженерія програмного забезпечення", бібліотекарів коледжу Місечко Д.А., Биченко Н.М.

«Астрономічний брейн-ринг»

Команди «Арктур» (група 322) і «Бетельгейзе» (група 721) разом зі своїми капітанами активно виконували поставлені завдання та подолали всі етапи гри.

Починаємо гру

Вирішуємо цікаві завдання гри «Астрономічний брейн-ринг»

У наполегливій боротьбі перемогу здобула команда «Арктур». По закінченню астрономічного конкурсу переможці та найактивніші учасники отримали нагороди.

Найактивнішим учасникам гри «Астрономічний брейн-ринг» вручаються грамоти

Вітаємо переможців