АНГЛОМОВНИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ КОНКУРС ”With Ukraine in heart” «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ – НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ АНГЛОМОВНОГО ВІРША ПРО УКРАЇНУ»

Поезія – невід’ємна літературна складова кожної мови. Досвід викладачів англійської мови переконливо свідчить про доцільність використання віршованого матеріалу як основи розвитку мовних навичок у процесі навчання, і не тільки. Вірші цікаві, прості, доступні для розуміння та запам’ятовування, сприяють розвитку комунікативних здібностей.
Викладачі нашого Коледжу намагаються популяризувати вивчення англійської мови. З цією метою було проведено англомовний патріочний конкурс ”With Ukraine in heart” «З Україною в серці – найкраще виконання англомовного вірша про Україну». Перемогу здобула студентка групи 521/621 Каміла Мунтян. Вітаємо, та бажаємо нових творчих зверешень!