JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 44

ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З ПРЕДМЕТУ АНГЛІЙСЬКА МОВА

В умовах змішаної форми навчання та обмежень, запроваджених у різних регіонах України, під загрозою опинилося проведення студентських олімпіад і конкурсів.Але завдяки освітньому проекту «На Урок», наші студенти мали можливість взяти участь у масштабній Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з предмету Англійська мова.
8 студентів отримали дипломи переможців. Серед них Диплом І ступеня- Олійник Ярослав (711група), Диплом ІІ ступеня – Калантай Антон (721 група), Диплом ІІІ ступеня – Бивалін Валентин (711 група), Табачок Інна (621 група), Зайко Юлія (621 група), Буйвал Дарина (621 група), Чмир Єгор (721 група), Засько Нікіта (721 група).

«ВСІ НАШІ МРІЇ СТАНУТЬ МОЖЛИВИМИ, ЯКЩО МИ БУДЕМО МАТИ СМІЛИВІСТЬ СЛІДУВАТИ ЗА НИМИ ДО КІНЦЯ» – УОЛТ ДІСНЕЙ. НЕХАЙ ЦЯ МОТИВАЦІЙНА ЦИТАТА БУДЕ ВАШИМ КЛЮЧЕМ ДО УСПІХУ.

ВСІМ ДЯКУЮ ЗА УЧАСТЬ І БАЖАЮ ПОДАЛЬШИХ ЗВЕРШЕНЬ - ВАША ВИКЛАДАЧ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ КРАВЧЕНКО ІРИНА РОМАНІВНА.