НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЙСТЕРЕНЬ

Перспектива роботи навчального закладу залежить від розвитку матеріально-технічної бази.
11 серпня 2020 року навчальна майстерня Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу) поповнилася сучасним діагностичним обладнанням за підтримки спонсорів.
Сучасне життя неможливо уявити бЕз автомобілів. З кожним роком, їх число збільшується, отже, зростає потреба у фахівцях з обслуговування та ремонту автомобільного транспорту. У коледжі дбають про якісну підготовку фахівців, а це неможливо без сучасного обладнання без майстерень та лабораторій. Саме тому було придбано сучасний стенд для діагностики та чистки форсунок інжекторного двигуна внутрішнього згорання. Тепер студенти за напрямками навчання "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", "Автомобільний транспорт" та "Професійна освіта: Транспорт", зможуть не тільки наочно, але й власноруч перевірити принцип роботи форсунок, провести їх діагностичне обслуговування та ремонт.

742 min

743 min