Понеділок, 28 жовтня 2019 13:23

Практика "без кордонів"

У рамках співпраці з Асоціацією правозахисних організаторів студентів України в технікум завітав директор Центру освітнього консультування ГО «Інноваційні технології в освіті» А.М.Малецький. Під час зустрічі з адміністрацією Андрій Миколайович презентував Програму поглибленого виробничого навчання «PraktikaPolska». В свою чергу директор Косенко Д.С. проінформував про історію навчального закладу, напрями та спеціальності, за якими проводиться навчання та підкреслив важливість даної співпраці як для технікуму,так і для студентів.

У процесі обговорення було окреслено шляхи реалізації Програми в навчальному закладі та акцентовано увагу на ролі кожної із сторін. Після знайомства з технікумом Малецький А.М. зустрівся зі студентами та надав  інформацію про умови Програми. По завершенню було вручені сертифікати про проходження міжнародної практики тим студентам, які влітку перебували на заводі LG в Польщі.