СВЯТО ВЕСНИ В ГУРТОЖИТКУ КІПТу

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.
Напередодні жіночого свята в гуртожитку №2 Індустріально-педагогічного технікуму (КІПТу) панувала святкова весняна атмосфера, адже усіх жінок і дівчат, мешканців Свято пройшло весело та цікаво. Художні номери, які підготували студенти, зачарували аудиторію, яка тривалими оплесками висловлювала своє захоплення їхнім талантом. Родзинкою свята стало театралізоване привітання від чоловічої половини гуртожитку. Завершальним десертом вечора стала запальна дискотека. Отож, жителі маленької держави – гуртожитку №2 – довели, що захід, який відбувся, дав можливість усім присутнім дівчатам і жінкам переконатися в тому, що весна в серцях все ж може бути цілий рік! Від імені адміністрації технікуму висловлюємо щиру вдячність студентам які взяли участь у святі та вихователю гуртожитку Казимірчук Ніні Віталіївні за чудово організацію заходу.