"КІПТІВСЬКА МОЛОДЬ НА ГОСТИНАХ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

7 листопада 2022 року студенти Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу СумДУ спеціальності Соціальна робота та Будівництво та цивільна інженерія під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової відвідали органи місцевого самоврядування де з перших вуст дізналися про особливості його роботи.
Студентська молодь активно вивчала структуру та напрями діяльності Виконавчого комітету Конотопської міської ради, функціонування сесійної зали та завітала до кабінету міського голови, де отримала повну інформацію про специфіку його роботи від першого радника та в доброзичливій атмосфері спілкувалася з Дубовик Лобов Іванівною- керуючою справами виконкому.
Щиро дякуємо за відкритість міської влади до молоді та змістовні відповіді на студентські питання.
Зустрічі подібного формату стимулюють молоде покоління до більш активної участі у розвитку молодіжної політики та представництві своїх інтересів на більш високому рівні та допомогають закріпити отримані знання під час навчання.