АКТИВНА МОЛОДЬ В ДІЇ

4 листопада 2022 року студентський актив Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Єлизавета ЯЦУН та Анна РУБАН, разом з активною молоддю міста зустрілися за круглим столом в Конотопській міській раді з радником з питань молоді голови Сумської ОДА Максимом БОНДАРЕНКОМ та головою Сумської обласної молодіжної ради Владиславом МАКСИМЕНКОМ, а також з представниками місцевої влади.
Під час зустрічі обговорювалися питання діяльності та розвитку молодіжного напрямку у громаді. Познайомилися з новим варіантом впливу молоді на владу, через створення та офіційне затвердження посади радника міського голови з питань молоді.
Також присутні долучилися до стимуляційної гри "Червоні лінії", або як створити молодіжний центр.
Працювали групами, де кожен особисто отримав свою соціальну роль. У результаті було створено молодіжний центр, а молодь наповнила його цікавими заходами.
Такі зустрічі стимулюють діяльності активної молоді, яка є рушійною силою у створенні нової держави.