ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН

Доброта та милосердя – завжди були пріоритетами виховного процесу.

Тож до Всесвітнього дня захисту тварин студенти 721 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" відвідали унікальне, але таке потрібне для нашого міста місце – центр перетримки та адаптації безпритульних тварин.

Винятковим це місце є тому, що створене ентузіастами без державної підтримки, силами самих волонтерів та на пожертви небайдужих людей.

Студенти познайомилися з кудлатими мешканцями притулку, почули трагічні історії кожної тваринки.

Важливість притулку важко переоцінити, адже всі знають, що проблема безпритульних тварин актуальна не тільки для нашого міста, а й для держави.

Ми побачили, який колосальний обсяг роботи вже виконаний і скільки ще треба зробити.

Пані Валерія, директор центру, без перебільшення віддає всю себе песикам, у неї грандіозні плани на розвиток центру, які, як би не хотілося, самотужки не можливо реалізувати.

Тож закликаємо всіх, навіть у такий нелегкий час, долучитися до важливої справи порятунку тварин.

Допомагати можна не тільки фінансово – пані Валерія запрошує охочих до вигулу собак на повідку (адже мешканці притулку теж потребують уваги).

Слава Україні!

Слава ЗСУ!